اطلاع از محل اقامت و دیدن مکان های گردگشگری و آگاهی از منطقه جغرافیایی تا سرویس های ایاب و ذهاب همگی میتواند بخشی از اطلاعات مورد نیاز ما جهت انتخاب تور های گردشگری مناسب به هنگام مسافرت باشد. بنابراین پیدا نمودن همه این اطلاعات به صورت یکجا همیشه برای بسیاری از افراد چالش برانگیز بوده است. از این رو طی سال های اخیر به تدریج مالکان شرکت های گردشگری بیشتری اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری کرده اند. شما هم می توانید در کنار آژانس مسافرتی موفقی که دارید یک وب سایت عالی و ایده آل داشته باشید تا مشتریانتان هم از آنها بهره لازم را ببرند.ما طی پروژه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی شما همواره سعی بر این داشته، محیط و خدمات مناسبی را برای کاربران و مشتریان شما در نظر بگیریم.

طراجی سایت آژانس مسافرتی

می توانید در وب سایت خود تمامی تورها و پکیج های مسافرتی که در حال حاضر به مشتریانتان ارائه مینمایید را معرفی نموده تا آنها با خواندن دقیق اطلاعات مربوط به تورها و دیدن تصاویر وابسته به آنها و مشاهده جزئیات به صورت دسته بندی شده بتوانند تور مورد نظر خود را بیابند و سپس بدون دردسر سفارش دهند.

طراحی سایت گردشگری به گونه ای است که مشتریان شما می توانند پکیج مسافرتی خود را سفارش داده و مبلغ آن را به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند. به این طریق کاربران و بازدید کنندگان که از خرید از وب سایت شما خاطره ای مطلوب دارند در نهایت شما را به دیگر دوستان و آشنایانشان معرفی میکنند. علاوه بر این ما با طرح ریزی روش هایی خاص سعی به کمک در پیشرفت کسب و کار مشتریانمان داریم که در ادامه به شرح چند مورد میپردازیم.

سرویس های مخصوص بهینه سازی وبی که سایت روز در طراحی وب سایت آژانس مسافرتی شما پیاده سازی خواهد کرد باعث افزایش روز افزون مشتریان شما خواهد شد. به این صورت که با راهنمایی شما به صورت نکته به نکته، باعث بهبود سئوی سایت و مطالب شما شده و با انجام عملیات های زنجیره ای پیچیده باعث بالا رفتن وب سایت شما در بین نتایج موتور های جستجو میشود. و همچنین سیستم دیگری که باعث ایندکس سریع و درج مطالب سایت شما در نتایج موتور های جستجو طی مدت زمانی اندک پس از قرار دادن پست جدید در وب سایت می شود. این دو سیستم که جهت رشد سریعتر و بهتر وب سایت های مشتریان به ساده ترین شکل و کاملا اتوماتیک طراحی شده، همان چیزیست که هر کسب و کاری آرزوی داشتن آن ها را دارد و در کلیه وب سایت های طراحی شده به وسیله «سایت روز» پیاده سازی میشوند.

ایجاد اخبار و مقالات زمینه های مربوط به سایت آژانس مسافرتی شما تنها کاریست که بر عهده ی شماست. وجود اخبار و مطالب زیاد در وب سایت باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجویی مانند گوگل، بینگ و… خواهد شد. هر چقدر رتبه وب سایت افزایش پیدا نماید ورودی به وب سایت هم بیشتر خواهد شد و در نتیجه مشتریان شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

 

برخی قابلیت های عمومیی که در طراحی سایت آژانس مسافرتی به کار گرفته میشوند:

  1.  بخش آخرین اخبار و اطلاعات روز از شرایط تورها و قیمت ها
  2.  عضو گیری و مدیریت کاربران
  3.  طبقه بندی تور بر اساس داخلی – خارجی – استان و …
  4.  طبقه بندی هتل ها
  5.  معرفی آژانس های مسافرتی دیگر و همکاران
  6.  معرفی جاذبه های گردشگری کشورها و شهرها
  7.  رزرو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط یا سفارش اینترنتی
  8. و هر آنچه در طراحی سایت گردشگری نیاز است…
 گفتنی است سایت روز همواره با بهره گیری از تکنیک های روز و پیاده سازی آنها در نحوه طراحی وب سایت آژانس مسافرتی شما سعی بر هرچه چه زیباتر و ساده تر بودن اجزاء جهت استفاده مشتریان شما دارد. جهت سفارش وب سایت خود از طریق شماره تلفن بالا اقدام نمایید.