شما اگر صاحب یک شرکت هستید مطمئنا می دانید که اینترنت نقش خیلی مهمی در کسب و کار شما و شرکتتان دارد. زیرا یکی از ملزومات موفقیت در دنیای دیجیتال امروز می باشد. با این شرایط امروزه داشتن یک وب سایت شرکتی برای شرکت ها به یک ضرورت اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. امروزه شرکت های مختلف با طراحی سایت شرکتی مختص خود راهی برای ورود شرکت به دنیای مجازی ساخته اند. وب سایت شرکت ها، وب سایت هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند و معرف خوبی برای شرکت های چه نوپا و چه معروف و سرشناس هستند.

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به این صورت است که تمام نیاز های ابتدایی شرکت ها و مشتریان خود را برآورده کند و همچنین، شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود، امکانات خاصی را در وب سایت شرکتی خود قرار دهید.

یکی از پیش نیازات شرکت ها و سازمان های بزرگ داشتن وب سایت می‌باشد و نیز شرکت های نوپا همچنین می توانند با داشتن وب سایت شرکتی و پیاده سازی اصول سئو شرکتی بر روی آن به سرعت خود را در دنیای مجازی معروف کرده و رشد چشم گیری داشته باشند.

ویژگی هایی که باید در طراحی سایت شرکتی به آن توجه کرد

سایت شرکتی باید دارای چند ویژگی باشند که به این ویژگی ها در زمان طراحی سایت شرکتی باید توجه شود.
۱٫ اولین ویژگی که یک سایت شرکتی باید داشته باشد صفحه ی اصلی کامل که معرف کامل عنوان و ویژگی های شرکت باشد
۲٫ صفحه ی تماس با ما: باید تمامی پل های ارتباطی شرکت و آدرس دقیق محل شرکت در این صفحه ذکر شود و همچنین باید در این صفحه یک فرم که شامل ارتباط با تمامی بخش های شرکت وجود داشته باشد و کاربران در صورت نیاز به راحتی بتوانند از طریق آن فرم به مدیریت و سایر بخش ها پیام خود را ارسال نمایند
۳٫ صفحه ی درباره ی ما: در این صفحه باید اطلاعات کامل شرکت شامل سال تاسیس، معرفی اعضای شرکت، اطلاعات مدیریتی آن، مجوزهای شرکت و نوع فعالیت شرکت در این صفحه ذکر شود و پیشنهاد می شود تصاویری از بخش های مختلف شرکت در این برگه ذکر شود
۴٫ در صورت داشتن محصول وب سایت باید دارای بخش فروشگاهی کامل باشد تا کاربران بتوانند از طریق این فروشگاه اقدام به دریافت محصولات این شرکت نمایند
۵٫ دارا بودن صفحه ی قوانین: سایت شرکتی به این دلیل باید دارای این صفحه باشد زیرا باید کاربران از قوانین و چارت کاری شرکت باخبر باشند تا بتوانند راحت تر از خدمات شرکت استفاده نمایند.
۶٫ امنیت سایت شرکتی (امنیت در طراحی سایت شرکتی) یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در طراحی یک وبسایت شرکتی به آن توجه کرد که البته امنیت تمامی وب سایت ها به دو بخش تقسیم می شود.
۷٫ یکی از مهم ترین موارد چه در زمان طراحی و چه بعد از طراحی، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور  های جستجو می باشد که ما به خوبی وب سایت شما را بهینه و پیاده سازی میکنیم.

معرفی شرکت و تمامی بخشها میتواند گستردگی کار شما را به کاربران وب سایت و همچنین مشتریان شما القاء نماید. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص هر یک از بخشها در شرکت میتوانند متوجه شوند که با چه سازمانی سر و کار دارند. بنابراین صفحه درباره ما و تماس با ما یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین صفحات در وب سایت شرکتی محسوب میگردد. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهید تا مراجعه کنندگانتان به راحتی بتوانند شما را پیدا نموده و از سرویس های مورد نظر بهره مند گردند.

همچنن میتوانید اگر تمایل داشته باشید تمامی پرسنل و کارمندهای شرکت را با توضیحات کامل در وب سایت معرفی نموده و رزومه کاری آنها را در جهت رویت بازدید کنندگانتان قرار دهید. البته در قالب فرم تماس با ما, بازدید کنندگان این قابلیت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ایمیل ارسال نمایند و حتی گیرنده پیام را مشخص نمایند. برای این دو بخش بسیار مهم برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که حتما در زمان عقد قرار داد و شروع فاز طراحی سایت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

البته بخش اخبار و مقالات مرتبط با شرکت هم میتواند برای دقایق و یا حتی ساعاتی کاربران را در وب سایت مشغول نماید و اینگونه میتوانید آمار بازدید کنندگان خود را بالا ببرید. سر خط خبرها میتواند در صفحه اصلی وب سایت که در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دارد نمایش داده شود. حتی میتوان پیام مدیر عامل که ممکن است روزانه یا هفتگی هم باشد در این قسمت به صورت ویژه و کاملا مشخص نمایش داد.

بنابراین چنانچه یک شرکت متوسط و حتی بزرگی دارید و هنوز در فضای مجازی حرفی برای گفتن ندارید و از طرف دیگر هم احساس میکنید تا رقبای شما در این فضای اینترنت در حال استفاده نمودن به نفع خودشان هستند پس هم اکنون کار خود را آغاز نمایید.

همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید میتوانید با اطلاعات تماسی که در بالای وب سایت قرار دارد با ما تماس حاصل نموده و یا با مطالعه صفحه پرسش و پاسخ به جواب تمامی سوالات خود برسید. ما در کنار شما هستیم.