صاحبان املاک در چند سال اخیر به فکر طراحی وب سایت املاک در پهنای اینترنت افتاده اند تا ملک های خود را خیلی سریع تر در دسترس عموم قرار دهند به این گونه که کاربران سایت به راحتی در وب سایت جستجو کرده و ملک مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مشاورین املاک و کسانی که دارای بنگاه و املاک هستند علاقه مند به داشتن یک سایت حرفه ای و شیک در این حوزه هستند تا از این طریق، ارتباط خود را فقط به یک محله یا منطقه محدود نکرده و به شهر یا کل کشور توسعه دهند و دایره مشتریانشان را افزایش دهند از این رو اقدام به طراحی سایت مشاور املاک میکنند.

دارندگان فروشگاه های املاک با طراحی وب سایت املاک اینترنتی که هم به سود فروشندگان و هم مشتریان آنان می باشد، دارای مزایای بسیاری میگردند که در اینجا به برخی از ممتازترین این امتیازات اشاره داریم.

وارد کردن آسان مشخصات ملک، مشتریان بدون کمک گرفتن از شخصی بتوانند ملک مورد نظر خود را جستجو نمایند و همچنین به یک منطقه خاص محدود نبودن و از نظر زمان نیز بهینه بودن ونداشتن هزینه ی اضافی برای نیروی انسانی .

مشاورین املاکی به موفقیت دست پیدا می کنند که خدمات خوبی را به مشتریان خود عرضه نمایند و بصورت مداوم آنها را در امر خرید و فروش و یا اجاره ملک راهنمایی کنند و ایده های مطلوبی برای آینده در نظر داشته باشند.

طراحی وب سایت املاک

در طراحی سایت املاک مدیر سایت می تواند این اجازه را به افراد بدهد که اگر موردی برای فروش یا اجاره بود را در سایت اضافه نمایند و مطلب مورد نظر پس از قبول شدن و پذیرفته شدن توسط مدیر در سایت برای دیگر افراد به نمایش گذاشته شود و بازدید کنندگان نیز آن را مشاهده نمایند. (میزان دسترسی کاربران سایت)

توجه داشته باشید که در طراحی سایت مسکن و املاک شما هرآنچه نیاز داشته باشید بکار گرفته خواهد شد و تمامی امکانات کاربردیی که یک مشاور املاک نیاز دارد در اختیارش قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که شما نیاز به هیچگونه اطلاعاتی در مورد سایت و اینترنت یا دانش کامپیوتری نداشته و تمامی امکانات سایت املاک شما به صورت بسیار ساده و قابل فهم طراحی خواهد شد.

 

طراحی-سایت-مشاور-املاک

شما میتوانید مشخصات خانه ها و مسکن را به صورت دقیق و با اطلاعات کامل ذکر کنید.

بخش جستجوی پیشرفته برای خانه و ملک مورد نظر در سایت وجود داشته که می توان تقسیم بندی و فیلتر را بر اساس خرید و فروش، رهن و اجاره و تفکیک اتاق و… جهت جستجوی بهتر مشتریان شما انجام دهد.

وب سایت املاک شما دارای نقشه سایت معتبر و بسیار مفیدی خواهد بود که نقش مهمی در ثبت املاک و اطلاعات موجود در بنگاه شما در موتور های جستجو و در نتیجه افزایش مشتریان شما دارد.

در طراحی وب سایت املاک شما ابزار مهم دیگری قرار خواهد گرفت  که کاملا اتوماتیک و خودکار توسط مهندسین ما تنظیم می شود و به هنگام قرار گرفتن زمین یا ملک جدیدی تعداد زیادی دایرکتوری ها و همینطور موتور های جستجو را با خبر کرده و به این صورت درگوگل و سایر موتور های جستجو به کسانی که در این مورد جستجویی انجام داده اند این زمین یا ملک پیشنهاد شده و به این گونه باعث افزایش روز افرون مشتریان شما از طریق موتور های جستجو خواهد شد. این ابزار کاملا اتوماتیک بوده و به صورت خودکار دقیقا پس از قرار گرفتن پست جدید در وب سایت شما، آن را به موتور های جستجو مانند گوگل و بینگ و… معرفی میکند. (این ابزار به نوعی کامل کننده ابزار نقشه سایت است و به طرز عجیبی در جذب مشتری به شما کمک خواهد کرد.)

کدنویسی وب سایت مشاور املاک بر اساس اصول و قواعد روز سئو و بهینه سازی با نظارت کامل مهندس سئو ما انجام خواهد شد.

تیم سایت روز قصد دارد شرایطی را بوجود آورده که شما مشتری محترم بدون هیچ نگرانی و حتی بدون نیاز به داشتن هیچگونه دانشی درمورد وب سایت املاک و … نوسط شما و یا مشتریان شما، با استفاده از ساده ترین و حرفه ای ترین امکانات و متناسب ترین قیمت ، بهینه ترین خرید و استفاده را داشته باشید.